رها باید شد!

از هستی خویشتن رها باید شد،از دیو خودیّ خود جدا باید شد، آن کس که به شیطان درون سرگرم است، کی راهی راه انبیا خواهد شد.

از سلمان تا سلمان!

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله العزیز الحکیم: «یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ الله بِأفواهِهِم و الله مُتِمُّ نورِه وَ لو کَرِهَ الکافِرون» سوره صف، آیه8.

در شهرت سلمان فارسی همین بس که تاریخ گواهی می­دهد پس از سالها جستجو و تلاش به سرچشمه­ی اسلام دست یافت و به محضر پیامبرصلی الله علیه و آله شرفیاب شد و مسلمان گشت.

در شهرت سلمان رشدی همین بس که خود می­گوید: من حرام­زاده­ی تاریخ­ام، زیرا در هند متولد شده و هم­اکنون در کشوری زندگی می­کنم که زادگاهم را زمانی به عنوان مستعمره تحت کنترل داشته است.

سلمان فارسی الگوی یک مسلمان کمال ­جو و پاک و وارسته و خودساخته است، ارزشهای متعالی بسیاری را در وجود خویش، جمع کرده بوده و فضیلتهای گوناگونی را دارا بود. در علم، زهد، تقوا، عبادت و دوستی با اهل­بیت، به جایی رسید که از خاندان نبوت محسوب شد و به سلمان محمدی معروف گشت و مدال افتخارآمیز «سلمان منّا اهل­البیت» را از حضرت رسول، دریافت نمود.

سلمان رشدی یک کتاب نوشت و مشهور شد. به پیامبر توهین کرده بود و حکم اعدام را از طرف امام خمینی(ره) دریافت نمود و حکم امام مجبورش کرد مخفی شود. برای دنیا رشدی قبل از آیات شیطانی چندان اهمیت ندارد. او را با کتاب آیات شیطانیش می­شناسند. اصلا چه فرق می­کند کی به دنیا آمده. تاریخ تولدش همان روز نشر کتابش است. روزی که یک مرتد متولد شد. حالا بعد از 20 سال از مخفی­گاهش بیرون آمده، بیانیه­های ضداسلامی می­دهد. علیه مسلمانها، علیه چیزی به اسم «خطر بنیادگرایی» سخن­رانی می­کند و توی مطبوعات آمریکا مطلب می­نویسد. می­خواهد بگوید زنده است اما مرده. حکم اجرا بشود یا نه او مرده است او را امام با همان حکم اعدام کرد.

حال خود کلاه خویش را قاضی کنید که آیا سلمان محمدی شایسته­ی تبعیت است یا آن سلمانی که به زباله-دان تاریخ پیوست؟!

اما

«دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر با اهانت به پیامبراعظم صلی الله علیه و آله کینه­ی عمیق خود را آشکار ساخت... . در روسیاهی عاملان این جنایت و گناه بزرگ، همین بس که مقدس­ترین و نورانی­ترین چهره میان مقدسات عالم را آماج یاوه­های مشمئزکننده­ی خویش ساخته­اند.» مقام معظم رهبری

پس طبق فرموده­ی امام خمینی(ره)

«تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.»

  
نویسنده :سید ; ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ٢ مهر ۱۳٩۱